Competitie

mei 2019

dinsdag 7 mei 2019
vrijdag 10 mei 2019
zaterdag 11 mei 2019
zondag 12 mei 2019
dinsdag 14 mei 2019
vrijdag 17 mei 2019
zaterdag 18 mei 2019
zondag 19 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 52Stand
09:00NIP ROERMOND 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 54Stand
09:00RULEC 2-ROSUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 51Stand
09:00ECHT 2-ROSUS 3Gravel
dinsdag 21 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 8Stand
09:00PANTA RHEI 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 16Stand
09:30BICHT '14 2-ROSUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 37Stand
09:30PANTA RHEI 2-ROSUS 3Gravel
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00KESSEL 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 73Stand
19:00ROSUS 2-VOERENDAAL 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 40Stand
19:00ROSUS 1-KONINGSBOSCH 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 40Stand
19:00ROSUS 2-MONTFORT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 23Stand
19:00ROSUS 1-NAPOLEON 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 20Stand
19:00ROSUS 2-MUNSTERGELEEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 40Stand
19:00MARGRATEN 1-ROSUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 40Stand
19:00DE KOEL 1-ROSUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:00BOCHOLTZ 1-ROSUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 30Stand
19:00BICHT '14 1-ROSUS 2Gravel
zaterdag 25 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 58Stand
ROSUS 1-KERKRADE '54 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 59Stand
13:00ROSUS 2-BICHT '14 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 86Stand
13:00ROSUS 1-PARK E-9 1Roodzand Kunstgras
zondag 26 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 51Stand
09:30ROSUS 3-BORN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 52Stand
10:00ROSUS 1-MUNSTERGELEEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 54Stand
10:00ROSUS 2-VENLO 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 8Stand
09:30ROSUS 1-BRUNSSUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 16Stand
09:30ROSUS 2-MUNSTERGELEEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 37Stand
09:30ROSUS 3-ECHT 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00VLODROP 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 73Stand
19:00ROSUS 2-PANTA RHEI 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 40Stand
19:00ROSUS 2-NIEUWSTADT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 23Stand
19:00ROSUS 1-VENLO 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 20Stand
19:00PARK E-9 1-ROSUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 40Stand
19:00TEMPO 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 40Stand
19:00ROSUS 2-EIJSDEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:00SIMPELVELD 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 30Stand
19:00ROSUS 2-LINNE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 40Stand
20:15BAEXEM 2-ROSUS 1Gravel