Competitie

april 2020

zaterdag 4 april 2020
zondag 5 april 2020
dinsdag 7 april 2020
vrijdag 10 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 66Stand
19:00ROSUS 2-ROSUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BORN 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00ROSUS 2-MELICK 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00SITTARDSE LTC 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 45Stand
19:00ROSUS 2-BRZ 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00DE GRENSMEPPERS 2-ROSUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 26Stand
19:00ROSUS 2-NEER 1
zaterdag 11 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 39Stand
ROSUS 1-KIMBRIA 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 51Stand
ROSUS 2-STEIN 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 67Stand
ROSUS 1-PARK E-9 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
ROSUS 1-POTEC 1
maandag 13 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 30Stand
ROSUS 1-SITTARDSE LTC 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 48Stand
09:30ROSUS 1-RULEC 4Roodzand Kunstgras
Park is bereikbaar via kern Dieteren
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 53Stand
09:30ROSUS 2-DE WATERKOEL 1Roodzand Kunstgras
Park is bereikbaar via kern Dieteren
dinsdag 14 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 29Stand
09:00ORANJE NASSAU 3-ROSUS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 27Stand
09:30ORIENT 1-ROSUS 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 7Stand
10:00NIP ROERMOND 1-ROSUS 1Gravel
vrijdag 17 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 66Stand
19:00ROSUS 1-VOERENDAAL 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 66Stand
19:00VOERENDAAL 1-ROSUS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ROSUS 1-BICHT '14 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00KELPEN-OLER 1-ROSUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00ROSUS 1-GEULDAL 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 45Stand
19:00MELICK 1-ROSUS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00ROSUS 1-MEIJEL 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 26Stand
19:00OHE EN LAAK 1-ROSUS 2
zaterdag 18 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 39Stand
READY-MAASTRICHT 1-ROSUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
ECHT 2-ROSUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 67Stand
13:00GROOTVELD 1-ROSUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 51Stand
13:15OIRSBEEK 1-ROSUS 2Gravel
Alleen pinbetaling mogelijk
zondag 19 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 30Stand
RAPID-LANDGRAAF 1-ROSUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 53Stand
10:00GTR 2-ROSUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 48Stand
12:00MONTFORT 2-ROSUS 1Roodzand Kunstgras
Competitieleider: W.Segers-0623144105
dinsdag 21 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 29Stand
09:00ROSUS 2-BAEXEM 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 27Stand
09:00ROSUS 3-BICHT '14 5
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 7Stand
09:00ROSUS 1-KEERWEIDE 1
vrijdag 24 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 66Stand
19:00UBACH O WORMS 2-ROSUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 66Stand
19:00ROSUS 2-TELL 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ACE 1-ROSUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00ROSUS 2-TVSO 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00NIEUWSTADT 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 45Stand
19:00ROSUS 2-DE KOEL 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00SOMEREN-EIND 1-ROSUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 26Stand
19:00ROSUS 2-MELICK 2
zaterdag 25 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 39Stand
ROSUS 1-TCLE 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 51Stand
ROSUS 2-WESSEM 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 67Stand
ROSUS 1-ACE 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
ROSUS 1-VENLO 2
zondag 26 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 48Stand
09:30ROSUS 1-ECHT 2Roodzand Kunstgras
Park is bereikbaar via kern Dieteren
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 53Stand
09:30ROSUS 2-ORIENT 1Roodzand Kunstgras
Park is bereikbaar via kern Dieteren