Indeling voorjaarscompetitie 2019

Indeling voorjaarscompetitie 2019

Dinsdag: (alle teams thuis als ze thuis spelen)                          
                                       
Rosus 2: 35+    Rosus 3: 35+   Rosus 1 35+:                      
3e klasse     5e klasse     3e klasse                          
                                       
Jopie Bronneberg   Ria Hahn     Franca Steenstraten                      
Lilian Verjans   Alice Hilkens   Corrie Sevriens                      
Miriam vd Laar   Marja Siebering   Mia Krijntjes                        
Phil Coenen   Mariet Hoedemakers Mia Storken                        
Annelies Leclerq   Miep Storken   Kim de Wit                        
            Judith Meuffels                      
                                       
Vrijdag                                    
                                       
                                       
Rosus 1: Gemengd Dubbel 35+ Rosus 2: Heren Dubbel 17+   Rosus 2: Dames Dubbel 17+ Rosus 2: Gemengd Dubbel 17+   Rosus 1: Gemengd Dubbel 17+
      4e klasse         4e klasse                      
                                       
Roy Queis   Rob Marcks       Janice Gehlen     Stephanie Kauwenberg     Frits Weening    
Sandra Thissen   Roland Peulen       Meike Dieteren     Gerard Baetsen       Eric Bastiaens    
Vivianne Baart   Dennis Ruyters       Robin Craenen   Charlotte Gijzen       Mieke Bastiaens    
Roel Hoeben   Robin Catta       Nadine Storken   Pim Vermeere       Erik Benders    
Bianca Teunisse   Tim van Neer       Danka Kozak     Guus Bisschops       Sylvia Storken    
Bas Philippens             Simone Pustjens   Jules Kozak       Heidi Vonken    
                Manon Meevissen                    
                                       
                                       
Rosus 1: Heren 35+   Rosus 2: Heren 35+       Rosus 1: Dames Dubbel 17+ Rosus 1: Heren Dubbel 17+     Rosus 2:  Gemengd Dubbel 35+
3e klasse (kampioen)   3e klasse         4e klasse     4e klasse                
                                       
Rene Ronckers   Ramon Smits       Lia Queis     Ruud Simons       Lilian Bergman    
Roel van den Munckhof Harold Theeuwen       Marlie Goossens   Tim Bronneberg       Rosie Trum    
Theo van Kempen   Fred Hahn       Danny Essers-Krijgsman   Jos Turlings       Rene Verheggen    
Bart Keijbeck   Ton Kozak       Claudia Lumens   Ralph Hoedemakers       Peggy van der Kaap  
      Patrick Eberson       Audrey van Ratingen             Rachel Kraanen    
                                Jos Schulpen    
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
Zaterdag:                                      
                                       
Rosus 1: Heren 17+   Rosus 1: Gemend dubbel 17+   Rosus 1: Heren Dubbel 50+ Rosus 1: Gemengd 35+            
2e klasse (gedegradeerd) 2e klasse (kampioen)       3e klasse     3e klasse                
                                       
Ron Vroomen   Rob Lumens       Coen Lumens     Michel Weijers              
Frank Larue   Dennis Dubbelman       Huub Vissers     Jack Kusters              
Theo van der Leek   Linda Hoedemakers       Gert Hoedemakers   Luc Huntjes              
Raymond Walraven   Ceriel Custers       Jos Schrijnewerkers   Kim de Wit              
Geert Bocken   Ulrike Dahlmans       Frans Storken     Corrie Sevriens              
Jim Schrijen   Simone Storken       Broer Aerts     Nicole Weijers              
                                       
                                       
Dispensatie                                    
                                       
                                       
Corrie Sevriens                                    
Kim de Wit                                    
                                       
                                       
Reserve:                                    
                                       
Neal Wouters 06-51007104                                
Ivo Held                                      
Mara Bodegom                                    
Elles Tummers